Sprzedaj nieruchomość

ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasz Specjalista skontaktuje się z tobą w przeciągu kilku godzin, by wyjaśnić wszelkie szczegóły współpracy.

Jak wygląda współpraca z nami?

W przeciągu zaledwie kilku godzin o wypełnieniu i wysłaniu formularza dokonamy wyboru odpowiedniego specjalisty, którego wiedza, doświadczenie i specjalizacja pozwoli na maksymalne dostosowanie naszych usług do Państwa potrzeb.

Specjalista zbada Państwa wymagania, dokona wstępnej analizy sytuacji i poprosi o kilka niezbędnych danych związanych z nieruchomością, by móc dokonać spersonalizowanej weryfikacji.

Jest to proces trwający zazwyczaj od 1-2 dni roboczych, w zależności od sytuacji prawnej i podatkowej nieruchomości oraz ewentualnych dodatkowych preferencji wynikających z Państwa potrzeb. Po dogłębnej weryfikacji – Specjalista skontaktuje się telefonicznie i szczegółowo omówi z Państwem wyniki analizy.

Zaprosimy Państwa na spotkanie w celu uzgodnienia wszelkich warunków współpracy związanych z pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości. Niezwykle zależy nam, by podjęte przez nas działania były transparentne i zrozumiałe dla obu stron.

Zajmiemy się intensywnym poszukiwaniem nabywcy dla zakupu Państwa nieruchomości. Wszechobecny, wielopłaszczyznowy marketing M3N oraz aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych z pewnością przyspieszy proces sprzedaży.

Podczas całego procesu sprzedaży wyręczymy Państwa we wszelkich kwestiach formalno-prawnych, podatkowych i negocjacyjnych. Wszystkie niezbędne informacje przekazujemy na bieżąco. Wspieramy Państwa podczas każdej wizyty w urzędzie oraz w Kancelarii Notarialnej.

Po przekazaniu własności nieruchomości nowemu nabywcy, zostajemy do Państwa dyspozycji. Nasza obsługa posprzedażowa – jest bezterminowa. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że możemy na stałe zostać Państwa doradcami i zawsze służyć pomocą!

Co warto wiedzieć o współpracy z nami?

Obsługujemy od A-Z

Znajdziemy dla ciebie nabywcę nieruchomości, pomożemy mu sfinansować zakup oraz zabezpieczyć obie strony transakcji.

Jesteśmy nr 1

Według największego portalu nieruchomościowego w Polsce OTODOM, jesteśmy najlepszymi pośrednikami w Małopolsce.

Bezpłatnie i bezpieczne

Zaczynając z nami współpracę nie ponosisz żadnych kosztów. Nasze wynagrodzenie jest w 100% zależne od tego czy sprzedamy twoją nieruchomość.

Profesjonalne wsparcie

Udzielimy ci wsparcia na najwyższym poziomie w zakresie nieruchomości, podatkowym, prawnym i finansowym, wspólnie planując przyszłość.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.